Wydarzenia

 • Zakończenie wdrożenia systemów zamków transponderowych dla UM we Wrocławiu
  Zakończyliśmy wdrożenie Systemu Zamków Elektronicznych w nowo uruchomionym wydziale Farmacji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W oparciu o system ESMART ULTRA firmy PASSTECH, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce, dostrczyliśmy 780 zamków transponderowych oraz system monitorowania zamków w oparciu o transmisję WiFi.
  Więcej
 • Artykuł o rozwiazaniach samoobsługowych Metra z oferty MWM na stronie basenprof
  Zapraszamy do przeczytania na portalu www.basenprof.pl naszego artykułu na temat systemów samoobsługowych stosowanych dla obsługi klientów w obiektach rekreacyjnych i sportowych.Link do artykułu
  Więcej
 • Spółka grupy MWM wygrywa wart 1,4 mln zł przetarg na wykonanie monitoringu CCTV Tarnowskich Gór
  Spółka Specialised Projects Polska wygrała postępowanie przetragowe na budowę systemu monitoringu wizyjnego miasta Tarnowskie Góry. Unijny projekt przewiduje uruchomienie 20 kamer, czterech stacji bazowych systemu LMDS i centrum zarządzania. Wartość projektu to ok 1,4 mln zł.
  Więcej
 • Otwarcie kąpieliska RUDA w Rybniku w Dzień Dziecka.
  W Dzniu Dziecka przewidziano otwarcie zmodernizowanego kapieliska Ruda w Rybniku. Firma nasza realizowała na tym obiekcie prace związane z systemem uzdatniania wody basenowej wraz z systemem AKPiA i wizualizacji. Ogólna wartośc naszych prac to ponad 4 mln złWięcej informacji o tym projekcie tutaj
  Więcej
 • Wygrywamy przetarg na projekt systemu monitoringu wizyjnego Wałbrzycha
  Otrzymaliśmy właśnie informacje, że nasza oferta zastała uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy projektu rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego miasta Wałbrzycha. To kolejny nasz sukces na terenie woj. dolnośląskiego w ostatnim czasie. W ciągu ostatnich 3 lat wykonaliśmy na tym terenie systemy dla takich miast jak Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Trzebnica. Ogólna wartość tych prac to ponad 5 milionów złotych.
  Więcej
 • Otwarcie Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu
  Wystrzał armatni oznajmił wysztkim mieszkańcom miasta otwarcie długo oczekiwnej w Raciborzy inwestycji Aquaparku H2OstrógRelacja poniżej:
  Więcej
 • Bolesławiec pod kontrolą kamer
  Prawie 1,5 mln zł wydały władze Bolesławca na nowoczesny system monitoringu wizyjnego. Milion z tej kwoty, to dofinansowanie unijne z Regionalnego Programu Operacyjnego. Od 17 kwietnia straż miejska podgląda mieszkańców przy pomocy 31 kamer. Więcej informacji w dziale projekty:
  Więcej
 • Termy Cieplickie otwarte
  W minioną sobotę, 22 lutego po raz pierwszy zostały udostępnione baseny Term Cieplickich dla gości, którzy uzyskali specjalne zaproszenia uczestnicząc w konkursach przygotowanych przez spółkę oraz dla młodzieży z klubów sportowych, podopiecznych z domów dziecka i świetlic środowiskowych. Oficjalne otwarcie dla wszystkich nastąpi 3 marca br.
  Więcej
 • MWM wygrywa przetarg na eksploatację Oczyszczalni Ścieków przy Zakładach Chemicznych w Tarnowskich Górach
  Miło nam poinformować, że firma nsza zwyciężyła w postępowaniu przetargowym na wybór eksploatatora Oczyszczalni Ścieków przy Zakładach Chemicznych w Tarnowskich Górach. Warto dodać, że jest to obiekt który zaprojektowaliśmy i w calości wykonalismy w latach 2001-2005
  Więcej
Wczytywanie danych...